O nás

Vila "SEN" sa nachádza v bezprostrednej blízkosti priehrady Bystřička, situovaná v lone prírody Vsetínskych vrchov zasahujúcich do CHKO Beskydy. Nachádza sa priamo pod vrcholom Zámčisko (678 m n.m.), ktorý je zároveň najvyšším bodom chrbtu Klenov v prírodnej rezervácii Klenov. Jedná sa o celo zrekonštruovanú vilu v ktorej sa snúbia moderné technológie v citlivom prepojení s históriou. Jej poloha s vkusne dizajnovaným a dobudovaným pozemkom, zázemím a netradičným interiérom dáva najlepšie predpoklady k pokojnému a plnohodnotnému relaxu.

 

Klenov

Klenov je chrbát ktorý sa nachádza na severozápede Vsetínskych vrchov. Na jeho najvyššom bode Zámčisko (678 m n.m.) sa nachádza zrúcanina hradu Klenov. V súčasnosti  sa jedná o nepatrné zbytky stredovekého hradu. Údajne sa vraj jedná o templársky hrad Freundsberg, ktorý v roku 1308 prijal od templárskeho majstra Ekkona do nájmu Vok I. z Kravař.

priehrada Bystřička

Priehrada Bystřička patrí k najstarším priehradám v ČR. Bola vybudovaná v rokoch 1908 – 1912 podľa projektu arch. Grohmana a Brangema. Od r. 2003 je kultúrnou pamiatkou. Táto viacúčelová vodná nádrž je skvelým miestom k rekreácii, vodným športom, rybolovu.